img
img

VERİNET ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

 

 

 

 

SAYISAL TELEFON SANTRALLERİ

Sayısal telefon santralleri üstün özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıracak. ISDN PRI, bilgisayar veritabanı entegrasyonları (CTI), çağrı merkezleri (Call Center), otomatik çağrı dağıtımı (ACD), sesliyanıt ve posta sistemleri, ekranlı ve fonksiyonel sayısal ve IP telefon setleri, çağrı toplama, çağrı aktarma, konferans görüşme ve hatta birden fazla telefon santralinin tek bir santral olarak çalışmalarını sağlayan IP Trunk bağlantıları, aynı santrali kullanan birden fazla şirket uygulamaları, e-posta/faks/sesli postanın tek bir platformda birleştiği tümleşik mesajlaşma (Unified Messaging), arayan numaraların görülmesi, arayan numaralara veya müşteri kodlarına göre popup ekranlar, detaylı çağrı kayıt yazılımları ve daha yüzlerce özellik verimliliğinize katkı sağlayacak, iş ve zaman kayıplarınızı önleyecek.

Yeni nesil Alcatel ve Nortel sayısal telefon santralleri Verinet güvencesi ve uzmanlığında hizmetinizdedir.

 

IP TELEPHONY

Günümüzde haberleşme telefonla konuşmaktan çok daha fazla anlam ifade ediyor. Artık bir işletmenin tüm departmanlarında bilgisayar ve insan birlikte çalışıyor. Kağıt üzerinden takip edilen işlerimiz her geçen gün azalırken bilgisayar ortamında takip ettiğimiz işlerimiz artıyor. Özellikle Internet'in yaygınlaşması ile birlikte neredeyse bilgisayarsız iş yapamaz hale geldik.

Masalarımızda duran telefonlarımızın da bu bilgi çemberine dahil olma zamanı geldi. IP telefon sistemleri ile telefon ve bilgisayarlar için tek tip kablolu veya kablosuz ağ kurulması yeterlidir. Telefonlarımız da bilgisayarlarımız gibi network' e dahil olurlar. Aynı kablodan veya kablosuz ağdan hem bilgisayarlarımız hem de telefonlarımız çalışır. Telefonlar ve bilgisayarlar ortak lisan IP 'yi kullanırlar. Aynı lisanı kullanmalarından dolayı aralarında bilgi paylaşımına dayalı, verimliliğinizi ve karlılığınızı artıran, kaynaklarınızı optimum değerlendiren ve en önemlisi müşterilerinizle/iş ortaklarınızla/çalışanlarınızla interaktif bir iletişim kurmanızı sağlayan uygulamalar geliştirilebilir.

Avaya, Cisco, 3Com ve Nortel IP telephony çözümleri ile Verinet uzmanlığında tanışın.

 

 

 

 

 

img

Anasayfa | Hakkımızda | Çözümlerimiz | Ürünler | Avantaj Tarife | Haberler | İletişim

Verinet Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.