img
img

VERİNET ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

TÜRK TELEKOM HAT TAKİBİ
Sistem integratör network mühendislik merkezi kimliğimizin ve anahtar teslimi proje gerçekleştirme anlayışımızın bir parçası olarak kiralık hat, Frame Relay, telefon, ISDN, G.SHDSL, fiber optik, SDH, TDM node, 444'lü ve 0800'lü numaralar gibi yatırımlarınızda telekom danışmanlığı hizmetlerini sunmaktayız. Ülkemizdeki telekom altyapısını ve iş yapma modellerini çok iyi tanıyoruz ve gelişmeleri takip ediyoruz. Telekom danışmanlık hizmetimiz evrak takibinden ibaret değildir. Altyapının güncel durumuna göre müşterilerimizin yönlendirilmesi ve varsa eksiklikler çözümler geliştirilmesi ve tüm bu sürecin mümkün olduğunca hızlandırılması da işimizin bir parçasıdır.

TEKNİK SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ
Uzmanlık ve faaliyet alanlarımızda sürekli eleman sağlanması dahil 365 gün 7x24 teknik servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına şekillenmekle birlikte hizmetlerimizi 5 ana başlık altında toplayabiliriz.
1. On-line network monitoring
2. Data hattı destek
3. Problemin tespiti ve çözümüne yönelik hizmetler
4. Bakım yedeği tutulması
5. Garanti sürelerinin uzatılması

DANIŞMANLIK
Bilgi işlem departmanları olan veya olmayan müşterilerimizin uzmanlık alanlarımızda sürekli güncel bilgilerle donatılmalarını, bilgi ve tecrübelerimizin paylaşılmasını içeren hizmetlerimizdir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img

Anasayfa | Hakkımızda | Çözümlerimiz | Ürünler | Avantaj Tarife | Haberler | İletişim

Verinet Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.