Hakkımzda

Biz Kimiz?

Telekomünikasyon ve bilişim teknolojilerinde çözüm ve proje merkeziyiz. Danışmanlık, projelendirme ve teknik servis hizmetlerimizle farklılık ve katma değer yaratan anahtar teslimi telekomünikasyon ve bilişim çözümleri sunuyoruz.

Hayatın her alanında vazgeçilmez hale gelen teknoloji bizim işimiz. Verimliliğinizi artıracak ve kaynaklarınızı optimum kullanmanızı sağlayacak bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve uzmanlıklarımızla hizmetinizdeyiz. Faaliyetlerimiz arasında ses, data, video, mobil iletişim teknolojilerini, IP Telephony, sayısal (hybrid) telefon santrallerini, ağ güvenliği ve Internet/Intranet çözümlerini sayabiliriz.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, hatalarımızı azaltmak ve performansımızı artırmak amacıyla projelendirme, satış, satınalma, depolama, sevkıyat, mühendislik hizmetleri ve taşeron ilişkileri gibi iş süreçlerimizi tanımladık ve elektronik ortama taşıdık.

Güncel bilgilerle donatmak ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak amacı ile şirketimiz çalışanlarının teknik ve kişisel gelişim eğitimlerine önem veriyoruz.

Telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemekte. Birlikte teknolojinin büyüleyici dünyasını keşfedelim.