img
img

VERİNET ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Fark yaratan çözümler :G.SHDSL

Frame Relay ve kiralık hatlar yerlerini G.SHDSL'e bırakıyor. Zira G.SHDSL'e hem daha düşük donanım maliyetleri hem de daha ucuz hat kiraları ile sahip olabiliyorsunuz.

Frame Relay ve kiralık hatlarda bir şubenin donanım maliyeti 2000 USD ve üzerinde iken G.SHDSL'de 350USD mertebelerindedir. Diğer taraftan aylık hat kiraları ise Frame Relay'e göre %50'lere varan oranlarda daha avantajlıdır. G.SHDSL, Frame Relay ve kiralık hatlarda olduğu gibi simetrik (upload=download) ve noktadan noktaya çalışır.

Telefon faturalarınızla baş edemiyor musunuz?

Verinet 3 platformu birleştirdi. ADSL veya kurumsal Internet hatlarınız üzerinden hem ofisleriniz arasında hem de şehirlerarası ve milletler arası telefon görüşmelerinizi avantajlı ve daha ucuz tarifelerle yapabilirsiniz. Ayrıntılı faturalarınızı hiçbir ücret ödemeden on-line olarak görebilirsiniz.

Cisco IP Dünyası

Özellikle ses, veri, video uygulamalarını tek platformda tümleştiren çözümleri ile dikkat çekiyor. Verinet, Cisco router,Ethernet anahtar, Firewall ve IP Telephony çözümleriyle hizmetinizde.

Alcatel telefon santralleri

Alcatel telefon santralleri tamamen dijital teknoloji ile tasarlanmıştır. ISDN PRI, çağrı merkezi, IP Telephony, analog ve sayısal aboneler, çağrı yönetimi, DECT, sesli yanıt ve CTI gibi üstün özelliklerle donatılmıştır. Üstün özellikleri ve rekabetçi fiyatları ile pazarda haklı bir yer edinmiştir.

Firewall Proxy E-mail sunucusu

Özellikle lisans bedellerinin olmaması, daha az sistem kaynağı gerektirmesi ve e-mail, proxy, Firewall gibi servisleri içermesi sebebi ile Red Hat Linux.

Nortel Networks çözümleri

Nortel Networks-Netaş, 1960'lı yıllardan itibaren ülkemizde telekomünikasyonun gelişmesinde önder kuruluşlardan biri olmuştur. Telefon santrallerinden LAN ve WAN çözümlerine kadar telekomünikasyonun hemen her alanında teknoloji geliştirmekte ve gerçekleştirmektedir. Verinet olarak Nortel Networks Meridian-1 Option serisi sayısal telefon santralleri, Succession IP Telephony çözümleri, Passport 8600/8300/1600/ 1400 omurga anahtarları, Baystack 10/100Mbps ve Gigabit kenar anahtarları ve Nortel router/Frad'ları ile telefon/LAN/WAN projeleri gerçekleştiriyoruz.

CA Antivirüs/Antispam/URL filtreleme ürünleri lisanslaması ÖMÜR BOYU

Güvenlik ve yönetim yazılımlarında dünyanın önde gelen yazılım geliştirme şirketlerinden Computer Associates eTrust antivirüs, antispam ve url filtreleme ürünlerinde lisanslama ömür boyu. Her yıl lisans yenileme maliyetlerine son. Verinet uzman mühendislik kadrosunun danışmanlığında Internet artık daha güvenli.

 

img

Anasayfa | Hakkımızda | Çözümlerimiz | Ürünler | Avantaj Tarife | Haberler | İletişim

Verinet Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.