img
img

VERİNET ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

 

 

 

NORTEL NETWORKS-NETAŞ

Nortel Networks Netaş, 100 yılı aşkın tecrübesiyle küresel iletişim sektörüne yön veren Nortel Networks'ün yenilikçilik ve liderlik özelliklerini Türkiye'ye taşımaktadır. Servis sağlayıcılara ve kurumsal müşterilerine, katma değerli IP servislerini, çoğul ortam ve ses hizmetlerini destekleyebilmeleri için Kablosuz ve Kablolu Ağlar, Kurumsal Ağlar ve Optik Ağlarla donatılmış iletişim altyapısı sunan Nortel Networks Netaş, yurtiçinde başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Telekom olmak üzere, servis sağlayıcılar ile kurum ve kuruluşlar için ağ ve iletişim çözümleri ile modern iletişim altyapıları kurmaktadır. Yurt dışında Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Afrika ülkelerindeki müşterilerine 1 milyon hattı aşkın ses, veri iletim sistemleri ve transmisyon ağlarının tasarımı, kurulması, işletilmesi ve pazarlanması konularında destek veren ve teknik yardım hizmeti sağlayan çalışanlarımız, küresel iletişimin değerini ve rahatlığını artırmak üzere odaklanmışlardır.

 

 

CISCO SYSYEMS

Cisco Systems, Inc. is the worldwide leader in networking for the Internet. Today, networks are an essential part of business, education, government and home communications, and Cisco Internet Protocol-based (IP) networking solutions are the foundation of these networks. Cisco hardware, software, and service offerings are used to create Internet solutions that allow individuals, companies, and countries to increase productivity, improve customer satisfaction and strengthen competitive advantage. The Cisco name has become synonymous with the Internet, as well as with the productivity improvements that Internet business solutions provide. At Cisco, our vision is to change the way people work, live, play and learn.

Cisco was founded in 1984 by a small group of computer scientists from Stanford University. Since the company's inception, Cisco engineers have been leaders in the development of Internet Protocol (IP)-based networking technologies. This tradition of IP innovation continues with industry-leading products in the core areas of routing and switching, as well as advanced technologies in areas such as: Home Networking, Optical, Storage Networking, IP Telephony, Network Security, Wireless LAN.

 

ZyXEL

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı olan ZyXEL, 3200'den fazla çalışanı ve 70 ülkedeki merkezleri aracılığıyla 150 ülkeye ulaşmaktadır. Dünyanın en büyük DSL, fiber internet ve Residental Gateway üreticisi olan ZyXEL; kurumsal, servis sağlayıcı ve ev ağ iletişim çözümlerinde 24 katagoride 400'ün üzerinde ürün sunmaktadır

ZyXEL ülkemizde 2,5 milyunun üzerinde DSL, 700 binin üzerinde de fiber kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Verinet Bilişim olarak biz 2013 yılı itibari ile ZyXEL ürünlerinde kurumsal ve bireysel çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

HP

HP iş ve yaşam için gerekli teknolojiyi sağlar. Şirketin çözümleri kapsamına müşteriler, büyük şirketler, orta ve küçük çaptaki işyerleri için Bilgi Teknolojisi alt yapı, kişisel bilgisayar ve erişim araçları, dünya çapında hizmet ve görüntüleme ve baskı olanakları girer.

Yıllık 4 milyar Dolarlık ArGe yatırımımız, müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi ve yeni pazarlara girmemizi sağlayan ürün, çözüm ve yeni teknolojik buluşlarımızın can damarıdır. İşyeri değerini güçlendiren, sosyal değer yaratan ve müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştıran teknolojik çözümler bulur, mühendisliğini yapar ve sunarız.
Compaq Computer Corporation ile 2002 yılında gerçekleşen birleşme, 178 ülkede sayısı 40'ı aşan para biriminde ve 10'dan fazla dilde iş yapma olanakları ile 140000 çalışandan oluşan dinamik ve güçlü bir takım ortaya çıkarmıştır. 31 Ekim 2002 mali yılı sonunda ortak şirketlerin geliri 72 milyar Dolardı. Yönetim Kurulu Başkanı ve Müdür (CEO) Robert Wayman, Kaliforniya'da Palo Alto'da şirket merkezinin bulunduğu HP'nin yönetim lideridir.

ALCATEL

Telekomünikasyon, sektörünün öncü kuruluşu ALCATEL, araştırma ve geliştirme, üretim, pazarlama, satış, montaj ve satış sonrası hizmet ve eğitim konularında 130 ülkenin üzerinde faaliyet göstermektedir. En son teknolojiler ile altyapı şebeke ağlarından operatörlere, servis sağlayıcılardan kurumlara ve uç cihazlarını kullanan tüketicilere kadar her tür ses ve data iletişim çözüm ve servis hizmetlerini sunmaktadır.

AVAYA

Avaya designs, builds and manages communications networks for more than one million businesses worldwide, including more than 90 percent of the FORTUNE 500. Focused on businesses large to small, Avaya is a world leader in secure and reliable Internet Protocol (IP) telephony software applications, systems and services. Driving the convergence of voice and data communications with business applications and distinguished by comprehensive worldwide services - Avaya helps customers leverage existing and new networks to achieve superior business results.

TELLABS

Ülkemizdeki TDM şebekelerinden birisidir. Basic, Midi, Mini TDM Node çeşitlerini ve STU160, HTU-2M, CTUs V.35/G.703 modemlerini projelerimizde kullanıyoruz.

NEWBRIDGE

Ülkemizdeki TDM şebekelerinden birisidir. TDM Node çeşitlerini ve NewBridge 2703 ve 2902 modemlerini projelerimizde kullanıyoruz. Şirket, Alcatel tarafından satın alınmıştır.

ATL TELEKOM

ATL Telecom is a privately owned company that specializes in the development and manufacture of voice and data products for the telecommunications industry. The name ATL comes from our old name Ascom Telecommunications Limited, which has long been synonymous with quality in the supply of data transmission and access products, and telephone terminals. G.SHDSL modemlerini projelerimizde kullanıyoruz.

HCS

HCS Türkiye'nin en büyük kablo üreticisi olan HES Hacılar Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş., tarafından Türk pazarına yerel alan ağları için en yüksek kalite her tür kablonun sağlanması amacıyla kurulmuştur.

Rakiplerimizin birçoğunun tersine HCS genel düşünce yapısı pazarlama ağırlıklı değil teknik avantaj temeline dayanmaktadır.

HCS ürünleri ve çözümleri uzun ömürlü, güncel kablolama sağlamak amacıyla dizayn edilmiş olup ürünler ve performansı da kapsayan benzersiz HCS Century Ömür Boyu Garanti güvencesi altındadır.

COMPUTER ASSOCIATES-CA

1976 yılında kurulmuş merkezi ABD'de olan ve 100'den fazla ülkede çalışması olan dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden birisidir. Ülkemizde özellikle Arcserve BrightStor yedekleme yazılımları ve anti-virüs/anti-spam/URL filtreleme programları ile dikkat çekmektedir.

Founded in 1976, CA is a global, multibillion-dollar company with headquarters in the United States and operations in more than 100 countries. One of the world's largest management software companies, delivers software and services across operations, security, storage, life cycle and service management to optimize the performance, reliability and efficiency of enterprise IT environments. CA integrated solutions help manage the infrastructures of more than 95 percent of the Fortune 500 companies and more than 80 percent of the Global 1000, as well as government organizations and hundreds of other companies in diverse industries worldwide.

SYMANTEC

Symantec is the global leader in information security providing a broad range of software, appliances and services (Integrated security, Security management solutions, Firewall/VPN solutions, Intrusion detection solutions, Policy compliance management solutions, Virus protection/content filtering solutions, Anti-spam solutions) designed to help individuals, small and mid-sized businesses, and large enterprises secure and manage their IT infrastructure. Symantec's Norton brand of products is the worldwide leader in consumer security and problem-solving solutions. Headquartered in Cupertino, Calif., Symantec has operations in more than 35 countries.

 
 
img

Anasayfa | Hakkımızda | Çözümlerimiz | Ürünler | Avantaj Tarife | Haberler | İletişim

Verinet Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.